O MNIE
Cześć, mam na imię Cyprian, jestem z Warszawy.

Piszę na Dzikim Parapecie o swoim życiu, bardzo zmiennym i przybierającym niesamowite trajektoria. Mam dużo zainteresowań, ale ciężko mi było wybrać, o czym mam pisać. Piszę więc trochę o wszystkim. Głównie o roślinach, ale zdarza mi się pisać o aktualnych tematach, lub dzielić się częścią moich przemyśleń. Poza tym chciałbym pisać o książkach, gotowaniu, muzyce (granej i słuchanej!), o sporcie, rysunku i wielu wielu innych rzeczach.

Mówię biegle po polsku i francusku, po angielsku i hiszpańsku się jakoś dogadam! Uczę się mandaryńskiego, bardzo bym chciał nauczyć się włoskiego. Bardzo mnie interesują inne kultury i spojrzenia na świat.

Zapraszam do czytania postów oraz ich komentowania! :)

8 komentarzy:

 1. Nie uwierzysz mi, ale mówię i uczę się tych samych języków, co ty! Niesamowite, nieprawdaż? Łacina jest LIT (parfait comme moi et lupa)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. O kurczę, to jesteśmy normalnie jak bratnie dusze! Czyli pewnie jesteś na maxa w hodowli roślin co:)

   Usuń
 2. Fajnie że jest jakiś chłopak który zakłada bloga i to jeszcze o roślinach. Jak uczysz się tych języków?

  OdpowiedzUsuń
 3. hej . znalazłem przez rzypadek Twojego bloga szukając info o Multididii. Uprawiam ją zawodowo. Myslę że mam kilka ciekawych informacji jeśli Cię interesują)

  OdpowiedzUsuń
 4. Szybka Gotówka - https://redirect.qxa.pl/YxNh9 - Uzyskaj Szybką Pożyczkę

  OdpowiedzUsuń
 5. 23 yr old Accounting Assistant IV Minni Hurn, hailing from Trout Lake enjoys watching movies like "Time That Remains, The" and Ghost hunting. Took a trip to Ilulissat Icefjord and drives a LS. kliknij tu teraz

  OdpowiedzUsuń
 6. Dom jest najważniejszym dobrem materialnym. Upewnij się, że odpowiada on Twoim potrzebom, jak również budżetowi. nieruchomosci.sanok.pl

  OdpowiedzUsuń

LOSOWY POST: