WSPÓŁPRACA I KONTAKT


 Kontakt

Zapraszam do kontaktu ze mną wszystkich czytelników w razie jakichkolwiek pytań, uwag lub propozycji. 
Nie zawsze odpisuję od razu, ale jak tylko znajduję czas to nadrabiam zaległości w skrzynce odbiorczej! :) 
Można do mnie napisać na maila pisząc na następujący adres email: dzikiparapet@gmail.com oraz na sieciach spólecznościowych:
m. in. na facebooku: https://www.facebook.com/dzikiparapet/
 
Współpraca i sponsoring

Z chęcią podejmę współpracę z firmą lub prywatnie. Możliwości współpracy jest bardzo wiele: może dziać się równie dobrze na blogu, na sieciach społecznościowych jak i w mieście. Z chęcią wezmę udział w zupełnie osobnym projekcie.
 Mam wciąż to nowe pomysły na projekty i dużo przyjemności mi sprawia ich realizacja. Staram się rozwijać pasje w każdym kierunku - naukowym, zdrowotnym, kulinarnym i artystycznym. Praktycznie każde zainteresowanie tak mnie pochłania, że chcę kontynuować angażując się w nie stuprocentowo. Jak dotąd nie znalazłem sposobu, aby przedłużyć czas, więc radzę sobie jak mogę, chcąc jak najlepiej wykorzystać to, co mam!
W tym roku wyjeżdżam za granicę na studia, więc będę mieć jeszcze więcej doświadczeń, które na pewno wzbogacą bloga. Jak dotąd udało mi się stworzyć dwa duże projekty społeczne w liceum - sprowadzenie roślin doniczkowych do każdej sali w budynku oraz zainstalowanie segregacji śmieci. Z każdym z moich projektów wiążą się koszty, więc z chęcią porozmawiam z potencjalnym sponsorem, który pomógłby mi się rozwijać oraz rozwijać tego bloga.

Czytelnicy bloga są osobami sympatycznymi, które cenią sobie jakość oraz oryginalność. Dziki Parapet jest blogiem o tematyce bardzo rozległej. Mimo ewidentnej botanicznej i mocno naukowej tematyki jest blogiem, który trafi do każdego - jest to blog przede wszystkim o życiu i o tym, co spotyka wszystkich. Każdy musi pewnego dnia coś zjeść, każdy chętnie pojedzie gdzieś na weekend lub przeczyta książkę lub obejrzy film. Dlatego szczerze zachęcam do wszelkich form kontaktu i współpracy.
Pozdrawiam!

Cyprian

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

LOSOWY POST: